У Миколаєві запрацював інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО)

17:37 9 Жовтня 2018

У Миколаєві запрацював інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО)

Фото: ЛОДА

Сьогодні, 9 жовтня, у Миколаєві, на базі Навчально-виховного комплексу відкрили новий інклюзивно-ресурсний центр.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

У центрі облаштували кабінети практичного психолога, вчителя-реабілітолога, дефектолога, сенсорну кімнату тощо.  Окрім того  встановили пандус та зручні двері для пересування дітей з інвалідністю.

«Такі центри надаватимуть послуги дітям з особливими потребами від 2 до 18 років. Всі послуги є безкоштовними. Вже функціонують вони у Городоцькому, Буському, Сокальському, Миколаївському районах, на черзі відкриття у м. Червоноград і м. Борислав. Такі центри функціонуватимуть у кожній адміністративні одиниці. На сьогодні прийнято рішення щодо створення на Львівщині 25-ти інклюзивно-ресурсних центрів, на черзі – рішення щодо ще одного. До кінця року буде створено усі 26 закладів», – наголосила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА. 

Як зазначила т.в.о директора інклюзивно-ресурсного центру Оксана Лущ, у закладі зможуть начатися діти з порушеннями опорно-рухового апарату, з затримкою психічного розвитку, з порушенням інтелектуального розвитку, слуху та зору.

«Дітки з особливими потребами завжди зможуть отримати тут належну допомогу. Крім того, батьки зможуть отримати консультаційну допомогу, аби знати, як виховувати таких діток та допомагати їм навчатися», – зазначила Оксана Лущ. 

На здійснення ремонтних робіт з місцевого бюджету виділили 300 тис. гривень, на закупівлю корекційних засобів та спеціального обладнання з державного бюджету виділили понад 250 тис гривень.

Зазначимо, у Миколаївському районі проживає 6,800 тис дітей віком 0-18 років, з них кількість дітей з особливими освітніми потребами становить 720 осіб.

Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин