У Новому Роздолі запустили роботу ТЕЦ

18:33 9 Листопада 2018

У Новому Роздолі запустили роботу ТЕЦ

Сьогодні, 9 листопада, у місті Новий Розділ, що на Львівщині, відновили роботу ТЕЦ.

Про це інформує прес-служба ОДА.

«Ми довго чекати і робили усе від нас залежне, аби цей день настав. Уже від завтра у помешканнях Нового Роздолу буде тепло. Ми не залишили жителів майже 30-тисячного міста і, як результат, – у суботу в домівки надійде тепло», – повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації Назарій Романчук.

Зазначимо, що 31 жовтня голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками приватного підприємства «Грант Енерго М» та ТОВ «Енергія Новий Розділ» та за результатами зустрічі напрацювали меморандум між усіма сторонами з метою ефективної підготовки міста до опалювального сезону.

Детальніше про проблеми з ТЕЦ Нового Роздолу і Новояворівська читайте в інтерв’ю з Віталіє Різником, начальником управління з питань управління активами центрального апарату Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Нагадаємо, накладення арешту на майно двох ТЕЦ ініційовано детективами НАБУ в межах розслідування кримінального провадження за фактом заволодіння понад 300 млн куб. м. природного газу НАК «Нафтогаз України». Було обрано управителя активів, арештованих у рамках кримінального провадження, а саме: єдиними майновими комплексами, що належать ТОВ «Енергія-Новий Розділ» і ТОВ  НВП «Енергія-Новояворівськ».

Як повідомляли, Новояворівська та Новороздільська теплоелектроцентралі (ТЕЦ) у Львівській області перейшли під тимчасове управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА). Детективи НАБУ розкрили велику корупційну схему у сфері енергетики, розкрадання газу в НАК «Нафтогаз України» на 1,4 млрд гривень на двох ТЕЦ. Кінцевими бенефіціарами цих компаній є народні депутати від БПП брати Ярослав і Богдан Дубневичі.

НАБУ завершило розслідування. Народні депутати від БПП Богдан і Ярослав Дубневичі в судовому порядку намагаються зняти арешт з Новояворівської та Новороздільської теплоелектроцентралей у Львівській області.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин