У Самборі помер відомий культуролог, журналіст, письменник Омелян Леськів

15:49 10 Лютого 2019

У Самборі помер відомий культуролог, журналіст, письменник Омелян Леськів

Вчора перестало битись серце активного самбірчанина, культуролога, громадського діяча, члена Національної спілки журналістів України, члена Всеукраїнського об’єднання «Письменники Бойківщини» Омеляна Володимировича Леськіва.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

У лютому народився , у лютому Господь покликав його до себе на небеса. Чотирнадцять днів не дожив до свого 78-річчя. До останніх днів був активним, усім цікавився, поки серйозна недуга не скосила.

У творчому ритмі минало трудове життя Омеляна Леськіва. Обіймав посади завідувача відділами культури у Старосамбірському, Городоцькому та Самбірському районах, заступника начальника відділу освіти Старосамбірської РДА. Написав і видав більше десяти книг, підготував до друку ще дві. Переможець багатьох престижних літературних конкурсів. Заснував і диригував двома дитячими церковними хорами. Впродовж 35 років був незмінними суддею-коментатором футбольних матчів на міському стадіоні, якому з його ініціативи присвоїли ім’я Лева Броварського.

Поховають Омеляна Леськіва завтра на міському кладовищі.

Друзі, знайомі висловлюють щире співчуття синові Юрію Леськіву – члену НСЖУ, лауреату Львівської обласної премії імені В. Чорновола, багаторічному редактору популярного журналу «Пластовий шлях», який поширюється на двадцять дві країни світу.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин