У «Шегинях» затримали українця, який намагався завезти в Україну авто за заниженою вартістю (ФОТО)

19:45 8 Листопада 2018

У «Шегинях» затримали українця, який намагався завезти в Україну авто за заниженою вартістю (ФОТО)

Фото: ДФС

У зону митного контролю пункту пропуску «Шегині – Медика» заїхав транспортний засіб «Mercedes-Benz Vito», 2017 р.в. з пробігом понад 200 тис. км під керуванням громадянина України. До митного оформлення водій подав рахунок-фактуру, згідно з яким продавцем є німецька компанія, а вартість транспортного засобу 16 550 євро.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС України у Львівській області.

Під час митного огляду в сумці для речей громадянина, який їхав як пасажир цього транспортного засобу, виявлено документи, що стосуються автомобіля, а саме рахунок-фактура, згідно з яким вартість транспортного засобу – 22 500 євро. Крім того, встановлено, що у виявлених документах зазначено пробіг транспортного засобу – 54 252 км, що свідчить про втручання в одометр транспортного засобу з метою зменшення ціни автомобіля та заниження сум необхідних платежів.

Так, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника, ціни та інші, необхідні для визначення митної вартості.

Складено протокол про порушення митних правил. Транспортний засіб відповідно до вимог ст. 511 Митного кодексу України тимчасово вилучено.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин