У суботу блокуватимуть дорогу Східниця – Борислав з вимогою її ремонту

21:20 3 Жовтня 2018

У суботу блокуватимуть дорогу Східниця – Борислав з вимогою її ремонту

Фото Ірини Журавчак

У суботу, 6 жовтня, мешканці вирішили заблокувати дорогу, що веде від Східниці до Борислава.

У такий спосіб мешканці Східниці вдруге вимагатимуть ремонту дороги, повідомив один з ініціаторів акції, мешканець Східниці Валерій Журавчак.

Люди обурені, що її не ремонтують. Кажуть, що протестуватимуть доти, доки їх не почують.

На думку Валерія Журавчака, чим більше прийде людей на акцію, тим швидше влада відреагує на проблему: «Якщо на акцію протесту, яку ми плануємо провести в суботу, 6.10.2018, прийде 300 чоловік – до нас вийдуть відповідальні чиновники щоб пообіцяти; якщо нас буде 600 – то чиновники приїдуть з лопатами; якщо 1000 – то й асфальт підвезуть одразу. Наша сила в єдності і кількості!».

Акцію ще можуть скасувати, оскільки, за словами активіста, в облавтодорі почали давати деякі обіцянки.

«Ми сьогодні зв’язались з облавтодором, щоб дізнатися про подальші їхні дії.
Відповідь – «мабуть буде». Джерело фінансування теж невідоме, та й, по великому рахунку, не наша це справа. Головне щоб зробили дорогу до зими!
Тепер виникає питання, чи проводити заплановану акцію? Порадившись, ми вирішили поки нічого не скасовувати, оскільки письмового підтвердження досі немає. Найближчі дні ми будемо стежити за подіями і повідомляти всім зацікавленим. Якщо ж роботи розпочнуть в суботу, під час проведення акції, то ми їх зустрінемо з хлібом і сіллю! Буквально», – зазначив Валерій Журавчак.

Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин