Сьогодні у Центрі Довженка проведуть благодійний концерт на підтримку Центру опіки сиріт

13:19 24 Лютого 2019

Сьогодні у Центрі Довженка проведуть благодійний концерт на підтримку Центру опіки сиріт

Фото: tvoemisto.tv

У неділю, 24 лютого, о 18:00 у Центрі Довженка відбудеться благодійний концерт для збору коштів на викуп приміщення для Центру опіки сиріт.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Концерт відбудеться за участю Львівського муніципального хору «Гомін» (художній керівник та диригент Руслан Ляшенко), хору «Грація» Львівського коледжу культури і мистецтв (диригент Анна Немерко), духовного оркестру Львівського коледжу культури і мистецтв (керівник та диригент Михайло Хованець) та студентів 3-го курсу режисерської групи Львівського коледжу культури і мистецтв (викладач Ярослава Богонюк).

Нагадаємо, йдеться про ініціативу місії Центру опіки сиріт УГКЦ про викуп приміщення, що на вул. Короленка, 7, в обласної ради для створення Дому милосердя святого Миколая. Реквізити для допомоги Центру опіки сиріт:

Р/р 26 003 053 749 934

ПАТ «ПриватБанк»

МФО 325 321

ЄДРПОУ 37 527 309

Призначення платежу – добровільна пожертва

Отримувач – місія Центр опіки сиріт УГКЦ (Львів, площа Святого Юра, 5). Контактні номери: 097 295 36 06, 096 749 79 80.

Нагадаємо, у Львові триває дискусія щодо передачі приміщення Центру опіки сиріт, у якому педагоги, психологи і волонтери могли б працювати з дітьми-сиротами, дітьми із малозабезпечених сімей, дітьми із шкіл-інтернатів та будинків дитини. 25 жовтня 2018 року, під час пленарного засідання Львівської обласної ради, було прийняте рішення включити нежитлові приміщення по вул. Короленка, 7 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад області, що підлягають приватизації способом аукціону.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин