Український лоукостер розпочав продаж квитків

12:48 23 Жовтня 2018

Український лоукостер розпочав продаж квитків

Фото: avianity.ru

Авіакомпанія «SkyUp», яка позиціонується як лоу-кост, запустила продаж квитків на перші міжнародні рейси, які виконуватимуть за бюджетною концепцію.

Про це повідомляє avianews.com.

Нині для бронювання доступні рейси з Києва в Тбілісі, Софію, Попрад і Барселону, які почнуть виконувати з грудня 2018 року. Мінімальні ціни в один бік у Тбілісі – від 1508 грн, у Софію – від 1508 грн, у Попрад – від 987 грн, у Барселону – від 1508 грн.

«SkyUp» пропонує квитки економ-класу за трьома тарифами. Basic не підлягає обміну і поверненню і включає перевезення тільки ручної поклажі вагою до 7 кг, Standard, окрім ручної поклажі, дозволяє перевозити одну валізу вагою до 23 кг і міняти квиток зі штрафом, Flex, окрім послуг тарифу Standard, включає можливість скасування квитка після оплати штрафу.

На початку жовтня стало відомо, що SkyUP отримала сертифікат TCO (third country operator license) від Європейського агентства з безпеки в авіації EASA. Даний документ дає авіакомпанії право літати в 28 країн Європи, які входять в EASA, а також в чотири країни, які є членами Європейської асоціації вільної торгівлі – до Швейцарії, Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейну.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин