Упритул до «Території Терору» у Львові зводять новобудову

11:14 1 Грудня 2016

Упритул до «Території Терору» у Львові зводять новобудову

Фото: BBC.com

16-поверхівку «Diplomat Tower» за адресою: просп. В. Чорновола, 45-б, будують на тій території, де в часи Другої світової війни було Львівське гетто нацистів.

А в повоєнний час тут знаходилась радянська пересильна тюрма №25, звідки відправляли на етапи у виправно-трудові табори ГУЛАГу мешканців Західної України.

Про це повідомляє прес-служба Української Галицької партії.

Житлова новобудова росте поблизу Меморіального музейного комплексу тоталітарних режимів «Територія Терору» (просп. В. Чорновола, 45). Зважаючи на це, а також на те, що будівництво ведуть у межах історичного ареалу Львова, йому мала передувати розробка історико-містобудівних обґрунтувань, та має бути археологічний нагляд.

«Мені відомо, що управління охорони історичного середовища ЛМР не надавало позитивних висновків щодо історико-містобудівного обґрунтування замовникові ТзОВ «Горизонт-Захід 1» та рекомендувало розглядати питання забудови й облаштування ділянки на просп. Чорновола, 45-б, комплексно, з урахуванням наявності там комплексу «Територія Терору», – заявив депутат від УГП Тарас Чолій.

Також він виявив, що Департамент ДАБІ надав дозвіл на будівництво офісного центру з підземними автостоянками, але на офіційному сайті забудовника йдеться про продаж 1-2 кімнатних квартир у «Diplomat Tower».

Leopolis.news

Останні новини