УПЦ МП поширила фейк про напад «Правого сектору»

18:38 28 Вересня 2018

УПЦ МП поширила фейк про напад «Правого сектору»

Сьогодні о 14:15 до поліції надійшло повідомлення від жителя смт. Богородчани (Івано-Франківська область) на лінію «102»  про те, що невідомі особи намагаються захопити Митрополичі палати, приміщень церкви Московського патріархату.

Для з’ясування  конфліктної ситуації на місце події виїхали працівники груп реагування патрульної поліції, інформує сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Встановлено, що причиною конфлікту є передача комісією  Богородчанської  районної ради та адміністрації майнового комплексу пам’ятки архітектури – Митрополичних палат (духівництва і келій)  Домініканського монастиря, що по вулиці Шевченка на баланс  музичній школі, проти такого рішення виступив представник УПЦ Московського патріархату, який звернувся з повідомленням до поліції.

На цей час на місці події працюють правоохоронці. Відомості за цим фактом поліцією зареєстровані у встановленому порядку та проводиться перевірка.

Наразі інших причин конфлікту в тому числі на міжконфесійному грунті не встановлено.

Жодної протизаконної дії щодо культової споруди не здійснювалось.

Внаслідок  суперечки   з приводу отримання тілесних ушкоджень за медичною допомогою звернулися двоє місцевих жителів. Одному з них  діагностовано забій м’яких тканин надбрівної ділянки голови, іншому – розтяжка зв’язок ліктьового суглобу та забійну ссадину  ока.

Зазначимо, що УПЦ МП на своїй офіційній сторінці дав таку версію подій: «Радикали «Правого Сектору» на Франківщині побили віруючих УПЦ: у одного чоловіка струс мозку, в іншого зламана рука».

Як інформує «Українська правда» із посиланням на прес-службу поліції Івано-Франківської області, в Українській православній церкві Московського патріархату на Івано-Франківщині переплутали представників районної ради та адміністрації з радикалами «Правого сектору».

«Виявилося, що Болгородчанська районна рада та адміністрація передавала у власність музичній школі майновий комплекс пам’ятки архітектури «Митрополичі палати», – розповіли в поліції.

У відомстві додали, що до правоохоронців звернулися люди, які виступали проти відчуження будівлі від храму.

За словами представника прес-служби, в УПЦ МП переплутали представників влади з радикалами.

«Вони щось собі надумали і «Правий сектор» додали. Міжконфесійного конфлікту чи якогось іншого політичного наразі поліцією не встановлено», – резюмували у відомстві.

Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин