Уряд визнав спроможними ще 8 ОТГ Львівщини

11:06 8 Листопада 2018

Уряд визнав спроможними ще 8 ОТГ Львівщини

Фото: volynonline.com

7 листопада Уряд прийняв розпорядження про визнання спроможними 52 об’єднаних територіальних громад, в яких перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів відбулися у 2017-2018 роках – йдеться про ті громади, які раніше не визнавалися Кабінетом Міністрів України спроможними.  

Про це повідомляє Офіс реформ у Львівському РВ АМУ.

Також визнано спроможними 123 об’єднані територіальні громади, в яких перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів відбудуться 23 грудня 2018 року.

Серед цих громад є і 8 громад з Львівської області: Меденицька, Розвадівська, Волицька, Бібрська, Зимноводівська, Лопатинська, Радехівська та Великомостівська. Варто зазначити, що лише спроможні громади мають право на прямі відносини з державним бюджетом та отримання від уряду субвенцій та дотацій.

Нагадаємо, що на Львівщині уже утворено 40 об’єднаних територіальних громад. У п’яти із них 23 грудня відбудуться перші вибори. Зокрема, у Бібрській, Зимноводівській, Лопатинській, Меденицькій та Радехівській.

Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин