В уряді просять платити лише за спожитий газ й ігнорувати інші суми в платіжках

20:19 8 Лютого 2019

В уряді просять платити лише за спожитий газ й ігнорувати інші суми в платіжках

 Фото: unian.ua

Споживачі не повинні оплачувати донарахування за газ за приведення його обсягів до стандартних умов, які виставляють газорозподільчі компанії, оскільки такі донарахування є незаконними.

Як повідомляє Укрінформ, про це під час години запитань до уряду сказав віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон.

«Оті всі речі, про які ви говорите (донарахування у платіжках за газ за приведення обсягів до стандартних умов – ред.), є незаконними. Є відповідне рішення національного регулятора. Споживачі, до яких застосували незаконні рішення, мають право їх не виконувати», – сказав Кістіон.

Він наголосив, що споживачі мають оплачувати лише ті обсяги газу, які вони спожили, без додаткових нарахувань. «У тому числі, за приведення обсягів газу до стандартних умов. На цьому хотів би поставити крапку в цій дискусії», – наголосив Кістіон.

Нагадаємо, на Львівщині побутові споживачі природного газу отримують платіжки від ПАТ «Львівгаз», в яких у таблиці «Об’єм спожитого газу в м3» з’явилася графа «Коефіцієнт приведення до стандартних умов».

Антимонопольний комітет розпочав дослідження можливого порушення законодавства про захист економічної конкуренції операторами газорозподільчих мереж при приведенні об’ємів природного газу, використаного побутовими споживачами, до стандартних умов.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин