«Відкриті Кубки Львова-2019» стартують масштабним турніром з боротьби

20:42 22 Лютого 2019

«Відкриті Кубки Львова-2019» стартують масштабним турніром з боротьби

У суботу та неділю, 23 та 24 лютого відповідно, у Львові відбудеться міжнародний турнір «Відкритий Кубок Львова», участь у якому візьмуть юнаки та дівчата до 17 років з усіх куточків України, Молдови, Грузії, Польщі, Литви, Румунії та Швеції.

Престижні змагання відбудуться у манежі велотреку СКА (вул. Клепарівська, 39,а). Організатором турніру виступить львівська обласна асоціація вільної боротьби. Турнір відбудеться за підтримки Львівської міської ради і стане першим у 2019 році, що увійде до програми «Відкриті Кубки Львова».

Особливістю цього турніру стане участь перспективних 17-річних спортсменів з різних країн, – бере слово Ростислав Первачук, організатор змагань. – Для українських спортсменів – це етап підготовки до чемпіонату України. Іншими словами для хлопців та дівчат це, по суті, остання можливість перевірити себе на змаганнях міжнародного рівня. У порівнянні з двома попередніми турнірами географія наших змагань збільшилася. Цей турнір, без усіляких сумнівів, буде найпрестижнішим та наймасштабнішим за кількістю учасників та своєю географією. Повірте, він займе свою нішу в українському календарі змагань. За місця на п’єдесталі пошани боротимуться від 200 до 250 спортсменів.

Ще одна особливість турніру – особисто-командна першість. 23 лютого спортсмени боротимуться за нагороди в особистій першості по 10 вагових категорій у хлопців та дівчат. 24 лютого відбудеться командна першість у хлопців та дівчат, де спортивні заклади зможуть виявити переможця відкритого Кубку Львова та отримати символічний призовий фонд. Командні змагання пройдуть у форматі «стінка на стінку». Цей різновид змагань особливо буде цікавим для глядачів і навіть для тих, хто не особливо цікавиться вільною боротьбою та не знає її правила. Змагання «стінка на стінка» відбуватимуться у форматі поєдинків у десяти вагових категоріях. Варто також відзначити, що змагання «стінка на стінку» окремо відбуватимуться як і серед хлопців, так і серед дівчат.

Відкритий Кубок Львова з вільної боротьби буде першим Відкритим Кубком у 2019 році.

Програма турніру:

22 лютого

Приїзд команд, робота мандатної комісії з 10:00 до 16:00 год

17:00-17:30 – зважування та жеребкування учасників змагань

17:30 – церемонія жеребкування

18:30 – нарада суддів з представниками команд

23 лютого

9:00 – змагання серед юнаків та дівчат в усіх вагових категоріях

12:00 – урочиста церемонія відкриття змагань

12:30 – 15:00 – обідня перерва

15:00-18:00 – продовження змагань. Фінали. Нагородження переможців та призерів особистої першості

24 лютого

10:00 – початок змагань командної першості «стінка на стінку»

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин