Вітання з Новим 7525 роком!

20:40 30 Грудня 2016

Вітання з Новим 7525 роком!

Обурююсь, коли мене вітають з «наступаючим». Це не тільки калька з російської. Адже, коли хтось «наступає» – слід захищатись. А це вже не привітання, а виклик. Вживаймо питоме українське – «прийдешній».

Отож, вітаю всіх українців з прийдешнім Новим Роком!

Вітаю саме українців – за духом і кров’ю, в Україні і не в Україні сущих. Звертаюся як свій до своїх.

Зичу від щирого серця:

Міцного здоров’я – боротьба за справжню Незалежність продовжується, а це потребує значних зусиль і витривалості. Доброї долі – аби з Божою допомогою перемогти споконвічного ворога, й зажити  як слід.

У Новому 2017 році маємо створити єдину загальноукраїнську політичну організацію, яка представлятиме інтереси власне українців, а не всіляких зайд.

Добитися імпічменту україноненависника П.Порошенка з поста Президента України. Омоскалення – посилюється. Війна  – продовжується. Люд – зубожіє.

Нам потрібний справжній Президент-Гетьман, той, що не зрадить, який вболіватиме за Україну, а не за власні статки. Українець до “шпіку і кості”, вихований в українському середовищі і в українському дусі. Який, не покладаючи рук, дбатиме за добро української нації, плекатиме українську мову, леліятиме українську культуру, зробить українців господарями на власній землі.

Вітаю нас усіх з прийдешнім 7525 роком (літочислення від Трипілля). Якщо іудеї можуть вітати з наближенням 5777 року, то чому ми українці цураємось того, що ми найдавніша нація в світі і маємо найдовше літочислення.

Отож, Українки і Українці. Хай щастить нам у 7525 році!

Ростислав Новоженець

Останні новини