Включаємо фари, панове | блог Володимира Клонцака

12:47 24 Жовтня 2016

Включаємо фари, панове | блог Володимира Клонцака

Фото: nikcenter.org

Уже практично місяць всі водії повинні пам’ятати, що при відсутності денних ходових вогнів, вони зобов’язані рухатися поза населеними пунктами з ввімкненим ближнім світлом. Я часто їжджу за місто і бачу, що далеко не всі дотримуються такої норми ПДР, а поліція частенько їздить по трасі і зупиняє таких порушників.

Якщо задати собі запитання, чи має поліція накладати штрафи на таких порушників, то відповідь, на мою думку, є очевидною – так, має, адже закон і ПДР один для всіх. З іншого боку можна зробити висновок, що допустити вищенаведене порушення може будь-який водій ненавмисно, просто забувши про необхідність ввімкнення фар в світлий час доби. Якщо проаналізувати передумови, за яких люди допускають таке порушення, то можна дійти висновку, що перш за все вину за такі порушення слід ставити не водію чи поліції, а державі в особі законотворців.

Давайте візьмемо на приклад Республіку Польща – найближчу для галичан країну Європи. Той, хто часто їздить до Польщі власним транспортом, знає – перетнув кордон, включив ближнє світло, не залежно від часу доби та пори року. В Польщі рух з ввімкнутим ближнім обов’язковий у режимі 24/7. І якщо для нас це створює незручності, так як у населених пунктах і влітку, туристи повинні включати ближнє світло. Але слід пам’ятати, що демократична країна створює правила, орієнтуючись не на туристів, а на власних громадян. Якщо аналізувати таку ситуацію з точки зору пересічного поляка, то в нього за роки дії такої норми виробився рефлекс на ввімкнення ближнього світла.

Якщо провести паралель, то слід порівняти таку норму з вимогою пристібатися паском безпеки. Для нікого не секрет, що в Україні є дві основні категорії водіїв: ті які пристібаються завжди і ті, хто майже ніколи не пристібається. Як той, хто відноситься до першої категорії, я знаю, що як тільки я сів у автомобіль на місце водія або пасажира, то автоматично, рефлекторно пристібаюся (якщо можна так сказати – «не усвідомлюючи значення своїх дій»). Досвідчені водії знають, що водіння це не такий вже важкий процес, і зі стажем приходять рефлекси, які значно його спрощують (як то ввімкнення показників повороту, контролю за дзеркалами тощо). Більше того – для більшості досвідчених водіїв водіння це здебільшого автоматичний процес. І для вироблення рефлексів потрібно деякий час просто себе проконтролювати. Аналогічна ситуація і з ввімкненням ближнього світла – якщо до такого звикнути, то дія буде відбуватися рефлекторно, що в більшості випадків просто усуне можливість несвідомого допущення правопорушення.

У кінцевому результаті відбувається так, що нібито лояльніша (ніж наприклад в Польщі) норма, що діє в Україні, насправді призводить до більшої кількості неусвідомлених її порушень, в яких спрацьовує відсутність рефлексів. Можливо, виходячи зі сказаного вище, краще буде зобов’язати водіїв, у ТЗ яких відсутні денні ходові вогні, завжди рухатись з ввімкненим ближнім світлом фар, не залежно від часу доби та пори року. Врешті-решт, у такому разі водії можуть просто ввімкнути таку функцію в автомобілі (у разі її наявності) або заїхати до електриків, які зможуть зробити так, що ближнє світло буде включати разом з ввімкненням двигуна.

Володимир КЛОНЦАК, правник, для Leopolis.news

Останні новини