Украдені приміщення Львівської міськради повертатиме спеціальний сектор

17:48 19 Травня 2017

Украдені приміщення Львівської міськради повертатиме спеціальний сектор

Фото: ТСН

При юридичному департаменті Львівської міськради буде створено сектор захисту майнових прав, який працюватиме над поверненням у власність міста незаконно відчужених комунальних приміщень.

Відповідне рішення ухвалив міськвиконком, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Нагадаємо, у листопаді 2016 року управління комунальної власності міської ради виявило, як у них з-під носа було незаконно відчужено приміщення, які перебувають у власності громади міста. Відтак управління звернулося до правоохоронців для вжиття необхідних дій щодо повернення цих приміщень.

На останньому засіданні Львівська міська рада вирішила утворити тимчасову контрольну комісію для перевірки діяльності управління комунальної власності департаменту економічного розвитку.

«Ми створюємо сектор захисту майнових прав, який буде займатися поверненням у комунальну власність вкрадених приміщень. Після того, як цю потребу буде вирішено, подумаємо, чим зайняти цей сектор», – розповіла під час засідання директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

Представники деяких ГО вважають, що до викрадання приміщень причетні працівники управління, в тому числі директор Інна Свистун.

Наразі на 24 з 40 приміщень накладено арешт.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Останні новини