Маршрутникам виділять 4 млн грн на перевезення пільговиків

11:39 16 Вересня 2016

Маршрутникам виділять 4 млн грн на перевезення пільговиків

Фото: bortsi.com.ua

З бюджету Львова додатково виділять кошти суборендарям за перевезення пільгових категорій пасажирів у розмірі близько 4 млн грн – по 1 млн грн щомісяця до кінця цього року.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий під час сесії Львівської міської ради у вівторок, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Андрій Садовий зазначив, що питання виділення коштів обговорив  із керівниками транспортних підприємств, щоб ці додаткові кошти йшли на додаткове фінансування орендарів.

Начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир розповів, що за даними управління соціального захисту, у Львові є 302 тис. 401 особа, яка має право на пільговий проїзд у громадському транспорті міста.

У цьому році у міському бюджеті за пільговий проїзд пасажирів передбачено відшкодування автоперевізникам у розмірі 10 млн грн, з яких уже відшкодовано 5 млн 880 тис.грн.

Для ЛКП «Львівелектротранс», з міського та державного бюджетів передбачено відшкодування в сумі 35 млн 799 тис.грн, з них відшкодовано 20 млн 481 тис.грн.

Як повідомляли, маршрутники погрожували влаштувати транспортний колапс у Львові через велику кількість пільговиків.

Leopolis.news

Останні новини