Виконком дозволив проектування сміттєпереробного комплексу на Пластовій, 13

12:06 7 Грудня 2018

Виконком дозволив проектування сміттєпереробного комплексу на Пластовій, 13

Фото: ЛМР

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ЛКП «Зелене місто» механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13.

Таке рішення члени виконкому підтримали під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, що на будівництво заводу нині претендують 5 компаній. За словами мера Львова, це найвідоміші компанії в Європі, які збудували багато заводів.

Нагадаємо, попри протести мешканців прилеглих територій та інших районів міста, у Львові на вул. Пластовій, 13 збудують сміттєпереробний комплекс.

Чиновники міської ради дружно стверджують, що підприємство не буде шкідливим для навколишнього середовища і є панацеєю для Львова, де зараз є проблема із вивезенням відходів. Першу чергу заводу, ймовірно, розпочнуть будувати вже цього року, тож у міській раді оприлюднили план будівництва, обсяги фінансування та календарні графіки спорудження комплексу, а також деталі впровадження стратегії поводження із твердими побутовими відходами.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин