Виконком міськради з 4 разу надав дозвіл на будівництво готелю в центрі Львова

17:04 29 Грудня 2016

Виконком міськради з 4 разу надав дозвіл на будівництво готелю в центрі Львова

Фото:skypapercity

Виконавчий комітет надав містобудівні умови та обмеження на будівництво 5-поверхового готелю на вул. Веселій, 5.

Про це повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Підприємство «Піраміда», яке виступає в ролі забудовника, отримало погодження виконкому міської ради лише з 4-го разу. Причиною такого тривалого розгляду стали протести мешканців сусіднього із забудовою будинку.

Конфлікт розпочався ще 2013 року через значні порушення будівельних норм ДАБІ. Так, попередньо споруда мала мати 6 поверхів, що перекривало доступ денного світла для квартир першого поверху в сусідньому будинку. Крім того, у разі побудови готелю між будинками утворилася б «шахта» розміром 5 на 5 метрів.

Забудовник пішов на поступки сусідам, викупив квартиру мешканки першого поверху, знизив поверховість будівлі та знову отримав усі погодження від Архітектурно-будівельної інспекції, які було знято судовим рішенням.

Відтоді ПП «Піраміда» намагалось отримати погодження від виконкому, але щоразу на засідання приходили невдоволені мешканці сусіднього будинку, які категорично були проти будівництва готелю. Розгляд цього рішення кілька разів переносили, щоб забудовник та невдоволені мешканці знайшли спільну мову.

23 грудня на черговому засіданні виконавчого комітету ЛМР знову розглядали це питання, і вкотре на нього завітали мешканці та забудовник. Представник забудовника під час засідання сказав, що не раз намагався знайти компроміс із жителями, але вони не йшли на діалог. Після цього запропонував одній з мешканок сусіднього будинку, пані Марії, яка була однією з тих, хто виступає проти сусідства з готелем, викупити її квартиру. Керуюча справами виконкому Марта Литвинюк зауважила, що виконком не має жодних підстав, щоб не надати дозвіл забудовнику, адже в нього є всі дозволи та погодження. Пані Марії дали тиждень, щоб найти компроміс із забудовником.

На сьогоднішньому засіданні виконкому, знову за участю частини невдоволених мешканців, Марта Литвинюк зачитала лист-гарантію від представника ПП «Піраміда», де було зазначено, що він готовий купити житло для пані Марії, вартістю не більше ніж 55 тис. дол. Але навіть після цього вона залишилася незадоволена.

Незважаючи на протест, виконком усе-таки надав погодження для будівництва готелю на земельній ділянці на вул. Веселій, 5.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Реклама

Останні новини