Виконком міськради відкликав дозвіл на спорудження скандальної багатоповерхівки (ВІДЕО)

20:13 10 Липня 2016

Виконком міськради відкликав дозвіл на спорудження скандальної багатоповерхівки (ВІДЕО)

Виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про скасування містобудівних умов та обмежень щодо забудови земельної ділянки на перехресті вулиць Варшавської й Соснової.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

Відтак, міське управління архітектури повинне у повідомити про це рішення інспекцію архбудконтролю, а також Шевченківську районну адміністрацію. Остання, своєю чергою, має скасувати дозвіл на відкриття будівельного майданчика.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив із цього приводу:

«Це безпрецедентна ситуація, яку ми сьогодні отримали в місті, коли забудовник, не маючи технічних умов, розуміючи напругу, яка виникає в громадськості, не зважаючи на документи, вважає, що він може робити, що хоче. Цього не буде.

Я би хотів, щоб підняли ухвали, які я ветував, стенограми, щоб бачити, хто проштовхував це питання, інформацію, як вже почали продавати квартири у будинку, який ще не був збудований. Хочу звернутись до львів’ян, щоб вони були критично обережні, щоб звертали увагу на дозвільні документи і легітимність самого будівництва.

Щоб не було біди, коли люди платять кошти, а їх витрачають не за призначенням, і потім людей роблять заручниками процесу. Треба, щоб Інспекція архбудконтролю негайно прийняла усі рішення, щоб Шевченківська адміністрація також прийняла усі рішення, і ми разом з людьми забезпечили порядок. Думаю, що правоохоронні органи також повинні, маючи весь цей пакет документів, бути більш активними».

Фото varta1.com

Leopolis.news

Останні новини