Виконком продовжив дію тимчасових договорів із перевізниками у Львові

11:22 12 Жовтня 2018

Виконком продовжив дію тимчасових договорів із перевізниками у Львові

Фото: Etcetera Media

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про укладення тимчасових договорів із компаніями-перевізниками, які працюють у місті.

Таке рішення члени виконкому підтримали під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

В. о. начальника управління транспорту Львівської міськради Олег Партика розповів, що тимчасові договори потрібно укласти ще на місяць. За цей час остаточно завершиться підготовка до проведення конкурсу на визначення перевізників у Львові. За словами чиновника, наразі очікують на відповідь з Укртрансбезпеки з Києва.

Нагадаємо, 2 жовтня відбулося чергове засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування. Однак у зв’язку з відсутністю відповідей на запити від Укртрансбезпеки і Державної фіскальної служби щодо перевірки поданої інформації від перевізників роботу комісії перенесли.

За словами Олега Партики, на конкурс подалося 7 перевізників. Із них 5 – львівських: ТзОВ «Міра і К», «АТП14 630», «АТП-1», «Фіакр-Львів» та «Успіх БМ», по одному з Рівного та Дніпра — «СВ-ЛАЙФ» й «Автоекспрес-Дніпро».

У липні виконавчий комітет Львівської міської ради підтримав рішення «Про укладення тимчасових договорів».

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин