Виконком відмовив компанії Васюника у продовженні будівництва на Стрийській

18:55 5 Серпня 2016

Виконком відмовив компанії Васюника у продовженні будівництва на Стрийській

Виконавчий комітет ЛМР переніс розгляд питання про затвердження містобудівних умов та обмежень на будівництво ТзОВ «Будівельна кераміка Львова» житлового будинку на вул. Стрийській, 108.

Таке рішення виконком прийняв під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Фірма-забудовник звертається до міської ради вже втретє, але їм постійно відмовляють. Забудовник має намір побудувати 14 та 16-поверхові будинки, а в міській раді кажуть, що такі висотки псуватимуть місто. Крім того, за словами міського голови Львова, на цій території немає належної інфраструктури, зокрема дитячих шкіл та садочків.

Представник забудовника під час виконкому повідомила, що біля багатоповерхівок збудують дитячий садочок, а директори восьми шкіл, розташованих поруч, написали гарантійні листи про те, що готові прийняти дітей із нових будинків.

Також представник забудовника підтвердила, що житловий комплекс будуватиме компанія, яка належить родині народного депутата Ігоря Васюника. Члени виконкому вирішили перенести розгляд питання, доки забудовник не відкоригує документацію, зважаючи на зауваження профільного управління ради.

Фото: lvivnews.info

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Реклама

Останні новини