Я йду в Президенти. Моє гасло: «Україна – для українців!» | Блог Ростислава Новоженця

15:26 24 Січня 2019

Я йду в Президенти. Моє гасло: «Україна – для українців!» | Блог Ростислава Новоженця

Фото: принтскрин відео

22 січня – найбільше наше національне свято: День Самостійності і Соборності України. А 100-річчя Акту Злуки УНР та ЗУНР – взагалі чудова нагода для ухвалення важливих політичних рішень. В цей знаменний день, я, Ростислав Новоженець, вирішив самостійно висунути свою кандидатуру у Президенти України.

Рішення це продиктоване тим, що жоден із кандидатів на найвищу посаду в державі не порушує у своїй виборчій програмі українського національного питання, що є наріжним каменем будівництва Української Держави.

Я вважаю, що українська Незалежність досі залишається декларативною, адже українці, як етнос, не стали в Україні повноправними господарями. Бо зовнішні і внутрішні вороги нам не дали вповні скористатись своїм правом на самовизначення. Згідно з переписом населення  2001 року в Україні мешкає 78% українців, 17% росіян та менше 1% кожної з інших національностей. А, за визначенням ЮНЕСКО, держави, де одна з націй складає понад 67%, вважаються моноетнічними. Водночас, у владі, скажімо, в Адміністрації Президента України на керівних посадах перебувають майже винятково росіяни і євреї. Євреєм є глава АПУ та й сам Президент П.Порошенко, а також Прем’єр-Міністр України Б.Гройсман. Засилля росіян спостерігається на командних посадах у ЗСУ, СБУ тощо і це під час війни з Росією. Закономірно, що в Україні процвітає подальше зросійщення, передусім інформаційного простору, що і є основним оплотом “русского мира”, з яким чинна влада начебто активно бореться. У той же час та ж влада, звісно, не щиро, у всьому закликає брати приклад з країн ЄС, куди ми так прагнемо, – однак, у жодній з європейських держав не панують національні меншини і чужа мова.

Тому головним гаслом своєї виборчої програми обираю: “Україна – для українців!”, Бо, як заявляв Ярослав Стецько, Прем’єр-Міністр проголошеної у 1941 році Самостійної України – в іншому випадку буде “Україна – для міжнародного базару” і потрібно раз і назавжди покласти край пануванню неукраїнської меншості на українській землі над українською більшістю.

Головним пунктом виборчої програми вважаю питання кадрів. Кадри, як відомо, вирішують все. На всі керівні посади, де впливає президент, якщо мене оберуть, призначатимуться етнічні українці, люди патріотичні, професійні, порядні, виховані в українському дусі. Я звернусь до народу і на кожну посаду оголошу конкурс аби у владу прийшли найрозумніші, найініціативніші і найкращі. Жодного кумівства, блату, партійних інтересів при призначенні на державні посади не потерплю.

Другим вкрай важливим питанням вважаю ліквідацію олігархату. Адже, олігархи є звичайнісінькими злодіями в законі, що здобули свої статки незаконним шляхом. Тому, через правоохоронні органи ініціюватиму націоналізацію їхнього майна. Оскільки, як правило, олігархи в Україні є неукраїнцями і послуговуються російською мовою, підтримують російську культуру, співпрацюють з РФ – їхні впливи на ЗМІ і політичні партії під час війни  розглядатимуться не інакше, як пособництво окупантам.

Загалом моя виборча програма складається з 65 пунктів (див. додаток) і базується на програмі Групи 22 січня “Від декларативної незалежності – до незалежної держави”, членом якої я є ось уже 8 років.

Третім надважливим пунктом є зміна Закону про громадянство. Буду ініціювати перереєстрацію громадян на предмет знання ними української мови, історії та лояльності до держави. Такий крок матиме за мету нейтралізувати на виборах будь-якого рівня “п’яту” колону.

І четвертим ключовим пунктом бачу написання правдивої україноцентричної історії України. На цій підстав весь радянський період в історії України буде визнано окупаційним, а тих, хто співпрацював з силовими структурами СРСР – колаборантами зі всіма наслідками. Зокрема, окупаційною буде визнано радянську армію (один зі стовпів русского мира). Перед РФ буде виставлена вимога компенсацій за війни, нищення майна і життя мільйонів українців. В Україні будуть заборонені проросійські організації, а їх учасників буде притягнуто до кримінальної відповідальності. Понесуть відповідальність і ті з українців, які прислуговували і далі прислуговують антиукраїнській владі. Без тотальної політичної люстрації, яку пройшли ті ж країни ЄС, неможливо побудувати і Українську Державу!

Однак, влада некраїнської меншості, яка увесь цей час керує наче б то незалежною Україною, списуючи на неї всі свої гріхи і дискредитуючи її, подбала аби до влади не потрапляли чесні і порядні українці, які можуть кардинально покращити життя в Україні на користь корінного етносу. Всупереч Конституції вони ввели в закони про вибори майновий ценз. Зокрема, аби лише зареєструватись кандидатом у президенти необхідно заплатити заставу у розмірі 2.5 млн.грн. Чесним і порядним шляхом такі гроші не заробити. Тому, ті кандидати, які самостійно сплачують ці суми, мимоволі потрапляють у залежність до антиукраїнських сил.

Якщо виборці поділяють суть моєї виборчої програми прошу допомогти коштами на заставу. Номер моєї персональної картки у ПриватБанку – 4149497868318967.

Ростислав Новоженець

P.S.     Мені 62 роки. Українець з діда – прадіда. Син Павла. Народжений у Львові.

СШ закінчив з червоним дипломом. Львівську політехніку – з відзнакою. Навчався у Національній Академії державного управління при Президенті України.

Працював на підприємствах ВПК Львова. Пройшов шлях від майстра до голови правління – генерального директора одного з найбільших підприємств Галичини ВАТ ЛЗ телеграфної апаратури. Був головою Яворівської РДА.

Очолював Українську Республіканську партію (Лук’яненка). Був депутатом районної і Львівської обласної ради.

Зараз – заступник голови УРП, президент Благодійного фонду “Україна-Русь”, член НСЖУ.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин