Як працюють депутати-мажоритарники Львівщини

09:18 6 Жовтня 2017

Як працюють депутати-мажоритарники Львівщини

Фото: Вікіпедія

Робота депутатів-мажоритарників Львівщини / Українська правда /

До форуму Громадський рух ЧЕСНО проаналізував роботу депутатів-мажоритарників від Львівщини.

Львівську область у Верховній Раді представляють 12 депутатів. Громадський рух ЧЕСНО зібрав дані про їхню парламентську роботу, щоб виборці могли зробити поінформовані висновки.

Депутати Львівщини відносно часто пропускають пленарні засідання (19,4% пропущених засідань за даними електронної реєстрації порівняно з 22,5% по Верховній Раді загалом), але навіть у разі присутності часто ігнорують голосування. За даними електронної реєстрації найбільше засідань пропустив Володимир Парасюк – 72,9%. Парасюк, а також Андрій Лопушанський і Тарас Батенко пропустили понад половину голосувань. Найсумлінніше відвідує засідання та бере участь у голосуваннях Михайло Бондар.Троє депутатів – Богдан і Ярослав Дубневичі, а також Андрій Кіт – були помічені за неособистим голосуванням. Кожен з цих депутатів «кнопкодавив» щонайменше тричі. Неособисте голосування є порушенням статті 84 Конституції України. Згідно з даними каталогу фігурантів антикорупційних розслідувань ЗМІ, зібраного Громадським рухом ЧЕСНО, троє депутатів-мажоритарників Львівщини згадувалися в таких розслідуваннях. Ідеться про братів Дубневичів, які є відомими і регулярними фігурантами матеріалів щодо тендерних махінацій, та Володимира Парасюка, у якого журналісти виявили незадеклароване авто.

Щоб з’ясувати ставлення депутатів до реформаторських ініціатив, Громадський рух ЧЕСНО обрав 5 законопроектів, щодо яких голосували депутати парламенту 8-го скликання: Закон про публічні закупівлі, Закон про добровільне об’єднання територіальних громад, Закон про національну поліцію, Закон стосовно удосконалення процедури арешту майна та інституту спеціальної конфіскації і Закон про освіту. Таблиця голосувань мажоритарників області наведена нижче.
Здебільшого депутати-мажоритарники від Львівщини підтримували ці законопроекти, причому більшість із них (сім) підтримали по чотири законопроекти. Голосували за всі 5 реформаторських ініціатив Ярослав Дубневич та Володимир Парасюк. Тарас Батенко з-поміж названих законопроектів підтримав лише Закон про добровільне об’єднання територіальних громад.

Реклама

Стрічка новин