Ярослав Качмарик про звіт голови ЛОДА: Агонія нинішньої влади

17:47 28 Січня 2019

Ярослав Качмарик про звіт голови ЛОДА: Агонія нинішньої влади

«Інакше назвати псевдозвіт нинішнього голови Львівської ОДА Олега Синютки просто не можу.

В терміналі Міжнародного аеропорту «Львів» імені Короля Данила Галицького минулої суботи керівник ЛОДА звітувався нібито перед громадськістю області – по-пафосному анонсували цей захід у ЗМІ, а в підсумку в залі були представники управлінь та відділів обладміністрації, голови та заступники РДА, підконтрольні владі голови міст та селищ області, громадські активісти (теж підконтрольні) та здебільшого «свої» журналісти.

Від так звіт вийшов своїм для своїх, і реального діалогу між громадськістю та владою так і не відбулося. Бо ж не було насправді гострих питань, не акцентували увагу не невиконаному або ж проблемах області, а їх є цілком багато й не реагувати на них – це помилка.

Складається враження, що нинішня влада як в області, так і в Києві просто займається окозамилюванням. А з високої трибуни говорити про успіхи – це одне, а послухати дійсні проблеми мешканців Львівщини  – інше. В суботу в аеропорту до мешканців ніхто так і не дослухався.

Олег Синютка зверхньо та пафосно повідомив, що ВО «Батьківщина» ще довго буде в опозиції, посилаючись на настрої населення. Цікаво звідки такі висновки? Керівнику області вже давно потрібно вийти зі своєї зони комфорту, почати слухати людей, а не грати роль «князька» Львівщини.

Нині в області  презентували чергове фейкове соцдослідження від маловідомої соціологічної групи (тільки напередодні виборів вона  демонструє свою активність). Але і такими методами впливу важко змінити думку виборців, бо є перевірені і надійні соціологічні групи, яким варто довіряти  – це «Рейтинг», КМІС. Решта здебільшого – це маніпуляція.

Плюс в ЛОДА вже не говорять про результати виборів до рад ОТГ – в усіх хвилях по Україні беззаперечне лідерство має ВО «Батьківщина». І дані ЦВК цьому підтвердження. Зрештою символічно й те, що серед депутатів Львівської обласної ради немає жодного (!) члена партії БПП – це і є безперспективне майбутнє президентської партії та влади…»

Ярослав Качмарик, депутат Львівської облради, ВО «Батьківщина»

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин