Юлія Тимошенко: Демократичні опозиційні сили почали консультації щодо спільних дій

21:26 11 Вересня 2017

Юлія Тимошенко: Демократичні опозиційні сили почали консультації щодо спільних дій

Демократичні проєвропейські опозиційні сили розпочали консультації щодо плану спільних дій.

Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко наголосила сьогодні на брифінгу у Львові, інформує прес-служба ВО «Батьківщина».

«Після вчорашніх подій усі демократичні проєвропейські сили розпочали консультації для спільної координації дій і об’єднання зусиль із силами суспільства, які готові спільно й до перемоги проходити шлях становлення України», – заявила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» вважає, що це єдиний правильний шлях, адже нинішня влада в Україні – тоталітарна, тому «суспільство разом з політичними силами, громадськими діячами зобов’язано цьому протистояти».

«Ми зобов’язані захистити стратегію України, яка формує вільний народ, демократичну країну для щасливих людей. І я переконана, що нам це вдасться», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Як уже повідомляли, лідер партії заявила: протизаконні дії, які чинить президент Петро Порошенко, не допускаючи в Україну делегацію українських парламентаріїв та Міхеїла Саакашвілі, є вироком чинній владі.

Перед тим лідер політичної партії «Батьківщина» ініціювала звернення до генерального прокурора України Юрія Луценка щодо скоєння злочину – примусової зупинки потяга «Інтересіті» в Перемишлі (Республіка Польща) за наказом Президента Петра Порошенка.

Останні новини