Юлія Тимошенко: Якщо вибір Президента робити «по приколу», то треба буде потім п’ять років «по приколу» жити

13:45 11 Лютого 2019

Юлія Тимошенко: Якщо вибір Президента робити «по приколу», то треба буде потім п’ять років «по приколу» жити

Сьогодні на Львівщині з візитом перебуває кандидат в Президенти України, лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Зранку вона провела майже двогодинну зустріч з головними редакторами ЗМІ області, а опісля поїхала на зустріч із виборцями Дрогобича, Трускавця, Самбора.

Як зазначила на зустрічі з журналістами лідер «Батьківщини», цьогорічні вибори Президента України це не просто звичайні чергові вибори. Народ стоїть перед вибором: чи жити далі в принципі, чи далі в стагнації падати в прірву. Сьогодні перед країною стоять неймовірні виклики, тому новому очільнику держави немає часу на «розкачку». Рятувати державу необхідно просто з маршу.

«На експерименти у нас не залишилося часу. В країні панує хаос. Порятунком є єдина можливість перезавантажити усю систему управління країною. Україна повинна управлятися ефективно, якісно, сучасно, розумно. Війна – це просто катастрофа, яку треба закінчувати. Країна опинилась перед шаленою демографічною кризою. Щороку ми втрачаємо 200 тисяч населення. До мільйона виїжджає на заробітки. Необхідно розпочати боротьбу за креативний клас, виграти змагання за таланти», – зазначила у своєму вступному слові Юлія Тимошенко.

Пріоритет номер 1 у її передвиборчій програмі – це розвиток освіти і науки. Бо саме на цьому «базується на століття успіх нації». На думку Тимошенко, в країні існує абсолютна безкарність щодо тих, хто реально руйнує Україну.  Після своєї перемоги вона ініціюватиме проведення референдуму на якому буде прийнята нова Конституція. В країні сьогодні реальне двовладдя – виконавча влада в руках Президента і Прем’єра.

Лідер «Батьківщини» наголосила, що провідна роль у розвитку країни належить сильному місцевому самоврядуванню і то виключно в унітарній країні. «Не можна навіть натякати на якісь федеративні моменти устрою. Бо тут стоять страшенні ризики», – підкреслила народний депутат. Вона також зазначила, що «треба давати дозвіл на створення муніципальної поліції, створювати багаторівневу систему безпеки».

Окремо зупинилась Юлія Тимошенко і на своїй обіцянці зменшити ціну на газ. Як відомо «ринкова ціна» в Україні встановлюється постановою Уряду.  А ціну пропонує Нацкомісія, члени якої призначаються указом Президента. «Я приберу з цього органу бізнес-партнерів діючого Президента. В Глави Держави є в руках для цього усі інструменти. Буде встановлено моє вето на підвищення ціни на газ. 3,50 грн за м. куб. газу це цілком реальна ціна, яка до того ж передбачає і 30% прибутку», – розповіла Ю.Тимошенко.

Вона також закликала усіх кандидатів на посаду Президента України до чесної боротьби, а виборців не піддаватися на залякування та підкуп. «Якщо вибір Президента робити «по приколу», то треба буде потім п’ять років «по приколу» жити», –  наголосила лідер партії ВО «Батьківщина».

Андрій БОЛКУН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин