Юнацька збірна Львівщини перемогла на ЧУ

20:04 11 Лютого 2019

З 4 до 9 лютого 2019 року в Харкові відбувся Чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 17 років та Чемпіонат України серед учнів ДЮСШ віком до 18 років.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

На цих чемпіонатах змагалось майже 250 юних важкоатлетів з різних куточків України. Львівську область представляли двоє дівчат і семеро хлопців.

З перших виступів важкоатлети Львівщини у різних вагових категоріях здобували нагороди чемпіонату України.

Успішним був виступ 14-річної важкоатлетки Марії Куц. Минулорічна рекордсменка України й цього року показала покращенням рекорду в ривку (38 кг) серед дівчат віком до 15 років та виборола «срібло» у ваговій категорії до 40 кг серед дівчат віком до 17 років.

Серед юнаків найкраще виступили – Юрій Гринчук та Богдан Гоза.

Юрій Гринчук зібравши суму двоборства 262 кг, випередив на 32 кг найближчого конкурента. Окрім цього, піднявши у поштовху 146 кг львівський рекордсмен встановив новий рекорд України серед юнаків віком до 17 років.

Не залишив суперникам жодних шансів на боротьбу у ваговій категорії до 102 кг капітан команди Львівщини, багаторазовий чемпіон та рекордсмен України Богдан Гоза. Зібравши у двоборстві 331 кг, Богдан на 136 кг випередив найближчого конкурента з Донецької області та став найсильнішим важкоатлетом серед усіх спортсменів цього чемпіонату.

У ваговій категорії до 55 кг Володимир Котельчук з Жидачева зміг вибороти срібні нагороди з результатом 178 кг у двоборстві. Також жидачівський важкоатлет Олександр Пелех виборов «срібло» у ваговій категорії до 61 кг.

А бронзовим призером змагань у ваговій категорії до 73 кг став Юрій Гондзьо із результатом 226 кг у двоборстві.

За підсумками змагань, команда юнаків Львівської області зі значною перевагою виборола I місце(253,5 оч.). Другими стали представники Луганщини із 184,5 оч., а третіми господарі змагань – важкоатлети Харківщиниіз 177,5 оч.