Юрій Ситник: Влада панічно боїться «українського Піночета»

12:00 14 Вересня 2017

Юрій Ситник: Влада панічно боїться «українського Піночета»

Фото: принтскрин з відео

Блогер Юрій Ситник у своїй сторінці на Facebook порозмірковував про теперішню політичну ситуацію в державі, а також про перспективи Саакашвілі замінити Порошенка на посту Президента.

«Все насправді просто. Влада панічно боїться «українського Піночета». Серед нашого публічно-відомого політикуму, є три кандидатури на цю роль: Тимошенко, Савченко й Саакашвілі. Перша, звісно, з серйозною «поправкою»: велика політика – це закритий клуб, в якому мимоволі стаєш пов’язаним тисячами зв’язків і зобов’язань. Надя не має належного ресурсу та команди, але духу їй би вистачило. Саакашвілі для нинішніх бариг, та їх прикоритників і лакеїв – найнебезпечніший. Ніхто факт проведення ним успішних реформ не заперечує. В команді достатньо професіоналів, і ресурс під нього дадуть. Навіть той самий Держдеп, якого неймовірна корупція в Україні вже об’єктивно дістала. Але, на відміну від Юлі та Наді, Міхо є «варягом» і якщо він жорстко навів лад з корупцією в Грузії, то в Україні контингент на зонах дуже швидко став би «елітним». Уявляєте «авторитета» Ляшка? 🙂

Тому наші чесні ЗМІ зі всією силою олігархічної ненависті «мочать» власне цих трьох персонажів. В тому числі і їх ігнором, про що публічно вчора заявив один львівський активіст-журналіст.

А люди спраглі справедливості та помсти, тому ні чорний піар, ні ігнор владі вже не допоможуть…

Ага. Ознайомився я з феесбешними пред’явами Саакашвілі зі сторони російсько-грузинського олігарха Іванішвілі, за якими Грузія вимагає екстрадиції. Повна туфта. Накопали аж три мільйона долярів! Хто трішки знайомий з реальним станом речей, той погодиться, що в Україні дехто би застрелився з ганьби, коли б його корупційний дохід в день (!) був на рівні цієї цифри. І це ще далеко не президент…

І ще одне. Чомусь переконаний, що більшість народу би дуже втішилась, коли б однією колоною вели на розстріл «переможців «Революції Гідності» разом з їхніми папєрєдніками.

Тому зграї мародерів-клептократів відступати нікуди і курс на диктатуру вже взятий давно…

Запитання лишень у тому, кто буде сидіти на нарах і стояти «під стіною» – злодії, чи ті, хто їм кинув виклик», – пише Ситник.

Leopolis.news

Останні новини