З нагоди Дня психічного здоров’я у психоневрологічному диспансері показали роботи пацієнтів (ФОТО)

19:03 10 Жовтня 2018

З нагоди Дня психічного здоров’я у психоневрологічному диспансері показали роботи пацієнтів (ФОТО)

Фото: Leopolis.news

Сьогодні з нагоди Дня психічного здоров’я у Львівському обласному клінічному психоневрологічному диспансері відбулася акція «Storytelling як життя. Життя як storytelling».

Про це повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Психолог диспансеру, кандидат психічних наук Юлія Мединська розповіла, що під час відзначення професійного свята у закладі вирішили акцентувати увагу на історії людини.

«Історія людини, зафіксована різними засобами – розказана, намальована, записана, є страшенно важлива. Складання і осмислення таких історій – це є частина психотерапевтичної допомоги, яку в дуже широкому масштабі Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер надає своїм пацієнтам. Ми є установою, яка лікує не лише фармакологічно, але й усіма доступними засобами психології, психотерапії психокорекції», – розповіла психолог.

Юлія Мединська додала, що сьогодні на виставці презентували твори пацієнтів, які народилися саме завдяки тому, що з ними працюють фахові люди, що існує середовище, де вони можуть творити.

Відвідувачам диспансеру представили дві книги із поезією одного пацієнта, ілюстрованою малюнками іншого, а також мистецькі роботи учасників соціально-реабілітаційного клубу.

Під час відзначення Дня психічного здоров’я у диспансері відбулась лекція про філософію та психоаналіз.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин