Завдяки акції «Купуй Галицьке!» продаж місцевих товарів виріс на 40% (ФОТО)

12:44 14 Вересня 2017

Завдяки акції «Купуй Галицьке!» продаж місцевих товарів виріс на 40% (ФОТО)

Фото: Leopolis.news

Завдяки акції «Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині» в п’яти мережах продуктових магазинів Львова продажі місцевих товарів збільшилися до сорока відсотків в кількісному плані і до шестидесяти – у вартісному.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив директор департаменту економічної політики ЛОДА Роман Филипів, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

«12 квітня 2017 року ми вийшли з ініціативою проведення акції «Купуй Галицьке. Вироблено на Львівщині». Суть акції полягала в маркуванні продуктів і товарів, вироблених львівськими виробниками, відповідними брендованими позначками «Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині». Це вирішено було зробити для того, аби підтримати львівського виробника, підвищити обсяги продажу, як в кількісному , так і в вартісно-якісному виразі», – розповідає Роман Филипів.

Спершу акція планувалася на три місяці і мала би закінчитися в серпні цього року, проте побачивши, які економічні досягнення дав проект, його дію вирішено було продовжити до кінця року.

«Якщо подивитися по цифрах, то за сім місяців 2017-го року маємо приріст роздрібного товарообороту на 9,5%. Це є добре, адже цей показник потрібно завжди співставляти з інфляцією. Інфляція сьогодні – 7,2%, а індекс роздрібного товарообороту – 9,5. Тобто, люди купують більше, незважаючи на зростання цін. А, якщо говорити саме про львівських виробників в окремих мережах, де були проведені акції, маємо показники і до плюс 40% в кількісному виразі і до 60% в вартісному виразі, – заявив чиновник. – Ми бачимо, що сигнал, який ми дали людям, відіграв свою роль і збільшив продажі товарів львівських виробників. Це дає промоційний поштовх. Люди мають розуміти,  що підтримка місцевого бізнесу – це є збільшення робочих місць, сплачені податки до місцевих та обласних бюджетів і розвиток економіки області загалом.

Зазначимо, що до акції доєдналося більше 200 супермаркетів та магазинів з 5 торгівельних мереж Львова.

Андрій КОСТЮК, Leopolis.news

Останні новини