Завтра Львів зануриться у звуки вуличної музики

20:18 19 Травня 2017

Завтра Львів зануриться у звуки вуличної музики

Фото: організатори події

20 травня вчетверте, в центральній частині та на околицях Львова, пройде музичний проект –  День вуличної музики. Даний захід є міжнародним, вже кілька років поспіль проводиться у багатьох європейських країнах, в тому числі у 40-ка містах України.

Про це повідомляють організатори події.

День вуличної музики об’єднає представників різних напрямів музики від інструментальної до року, панку, інді, джазу, електронної, поп-музики та навіть репу.

За словами координатора проекту у Львові – Володимира Місяйла: «Цього року проект підтримують – ONUKA, Океан Ельзи / Okean Elzy, The Maneken, Alloise, Dakh Daughters, Karpa Irena, Хамерман Знищує Віруси, Христина Соловій, Familia Perkalaba, Правиця, The ВЙО, Epolets, Вагоновожатые, Detach, NRavitsa Planet, Biplan, Оля Полякова та багато інших артистів».

День вуличної музики  – волонтерський проект.  З 2014 року проводиться в Україні.

На сторінці у мережі Facebook – День Вуличноï Музики Львів, усі зацікавлені можуть познайомитися з учасниками фестивалю та долучитися до його організації чи фінансової підтримки.

Зареєструвалося 30 учасників.

Метою проведення заходу є підняття морального духу та настрою львів’ян, мешканців та гостей нашого міста у складні для нашої країни часи. Акустичний проект  «День вуличної музики» спрямований на єднання та згуртування громадськості, підтримку цілісності та єдності України.

В рамках заходу на локаціях відбудуться концерти під акомпанемент різноманітних музичних інструментів за участю музикантів аматорів, а також відомих музикантів та співаків, котрі підтвердили своє бажання дати в цей день концерт безкоштовно.

Локації

пл. Ринок (Західна сторона) – 12:00-18:00

пл. Митна – 12:00-20:00

пл. Ринок (Північна сторона) – 18:00-21:00

Музична лаунж-зона від львівської студії йоги та медитації «Mantra House».

Інформаційна довідка

«День Вуличної Музики» був започаткований 11 років тому у Вільнюсі (Литва) культовим литовським музикантом Андрюсом Мамонтовасом. За останні роки до цього проекту приєднався добрий десяток країн від Ірландії та Грузії до Нідерландів, Норвегії, Португалії та Вірменії. Загально прийнято, що «День Вуличної Музики» відбувається одночасно у всіх країнах в один і той самий день – це третя субота травня.

Leopolis.news

Останні новини