Завтра стартує реєстрація на Дні європейської спадщини у Львові (ПРОГРАМА)

13:59 29 Серпня 2018

Завтра стартує реєстрація на Дні європейської спадщини у Львові (ПРОГРАМА)

Фото: організатори

У Львові 7-9 вересня уже восьмий рік поспіль пройдуть Дні європейської спадщини, а реєстрація на заходи стартує уже завтра о 15:00.

Про це розповіли організатори та партнери заходу під час прес-конференції сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Цього року темою проекту є «Від ремесел до професій: спадок тих, хто творить Львів». Директор департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда розповіла, що гасло проекту є дуже глибоким, адже кожен, хто живе у Львові і виконує свою роботу, творить історію нашого міста. Чиновниця додала, що ця ініціатива, яка відбудеться 7-9 вересня, дозволяє усім охочим бачити та шанувати не лише знайому спадщину, але й закриті і не завжди доступні для людей надбання, які є у Львові.

Організаторка Днів європейської спадщини Олександра Провозін розповіла, що цього року заплановані 75 заходів, а торік їх було 45. Для учасників проекту готують екскурсії, лекції, зустрічі з нащадками відомих львів’ян, поїздки на трамваях, велотур в обсерваторію в Брюховичах, замальовки, квести, майстер-класи, низка заходів для дітей.

Олександра Провозін закликала тих, хто хоче бути присутнім на заходах, детально вивчати програму заздалегідь і реєструватися відразу після старту запису, адже популярні екскурсії та майстер-класи зазвичай заповнюють учасниками за лічені хвилини.

Усі заходи Днів європейської спадщини, за словами організаторів, є безкоштовними і базуються на ініціативі людей, яким небайдужа історія їхнього міста. Реєстрація на заходи проекту розпочнеться 30 серпня з 15:00 і триватиме до15:00 6 вересня. Реєструватися можна на сайті www.lviv.travel, а також за телефоном +380673733652.

Повна програма проекту з датами проведення заходів та кількістю учасників за посиланням. На сторінці проекту у Facebook також є детальна інформація про усі заходи.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин