Завтра Україна демонструватиме туристичний потенціал у Празі

19:27 22 Грудня 2018

Завтра Україна демонструватиме туристичний потенціал у Празі

Фото: footballua.tv

Уже 23 грудня команда проекту «Ukraine NOW: Eurotour» розповість про Україну за допомогою VR-технології на центральній площі Праги – Карловій площі.

Про це повідомляє «Урядовий портал».

«Ви зможете перенестися в наймальовничіші куточки України, дізнатись цікаву й актуальну інформацію про нашу країну, сформувати образ України як сильної, прогресивної та впливової держави з ринковою економікою та значним потенціалом», – розповідають учасники.

Проект присвячений також просуванню української мови на туристичних маршрутах Європи.

А поки команда «готова дарувати посмішки мешканцям Берліна».

Довідково

З 21 по 23 грудня 2018 року у країнах Європи триває проект «Ukraine NOW: Eurotour», який реалізується за підтримки Міністерства інформаційної політики України. Команда проекту на двоповерховому брендованому автобусі «Ukraine NOW» відвідала Варшаву, побуває у Берліні та Празі.

Заплановано зупинки на центральних площах міст з метою проведення громадських заходів, під час яких європейці зможуть більше дізнатися про Україну. Важливим завданням туру є також популяризація української мови на туристичних маршрутах Європи.

В рамках туру іноземцям буде презентовано новий бренд України Ukraine NOW, який був створений українською агенцією Banda в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин