Жінка намагалася за хабар вивезти доньку до Польщі

09:53 17 Серпня 2017

Жінка намагалася за хабар вивезти доньку до Польщі

Фото: прес-служба Мостиського прикордонного загону

Щоб вивезти доньку за кордон за незаконно виданим дорученням від батька дитини, жінка вирішила підкупити прикордонників.

Про це повідомила прес-служба Мостиського прикордонного загону.

Учора в пункті пропуску «Шегині» для оформлення на виїзд з України прибула 44-річна громадянка України, мешканка Івано-Франківщини, зі своєю донькою 9-ти років. На паспортний контроль жінка надала нотаріально засвідчену заяву батька дитини про те, що він надає згоду на вивезення доньки за кордон.

«Під час здійснення перевірочних заходів інспектор прикордонної служби з’ясував, що даний документ виданий незаконно, адже батько дівчинки перебуває за кордоном і фізично не міг особисто підписати його. По даному випадку прикордонник доповів старшому в пункті пропуску і запросив жінку до службового приміщення для розбору», – йдеться в повдіомленні.

Розуміючи своє становище та сподіваючись таки виїхати з дитиною за кордон, жінка не придумала нічого кращого як у додаток до всього ще й спробувати відкупитися від правоохоронців та дати хабара в розмірі 50 євро. До Польщі їх ніхто не пропустив, а від хабара прикордонники відмовилися.

Окрім пояснень щодо можливої підробки документів, жінці також довелося відповідати на питання поліцейських щодо спроби дачі незаконної винагороди правоохоронцю.

Leopolis.news

Останні новини