Жодного сміттєспалювального заводу у Львові не буде – директор ЛКП «Зелене місто»

12:56 28 Вересня 2017

Жодного сміттєспалювального заводу у Львові не буде – директор ЛКП «Зелене місто»

Фото: tahrirnews.com

У Львові, на території ТЕЦ-2 не будуватимуть сміттєспалювального заводу, бо це не вигідно.

Про це заявив директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря під час прес-конференції сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

«Жодних планів щодо будівництва заводу для спалювання на території ТЕЦ-2 немає. Сьогодні нема ні можливості, ні потреби будувати сміттєспалювальний завод в Україні. Жодних умов для того, щоб він з’явився не створено. Сміттєспалювальний завод – це підприємство, яке потребує ще більшого тарифу, це – величезні капіталовкладення, які неможливо профінансувати. Ця технологія для нас на сьогоднішній день не підходить», – сказав Вадим Ноздря.

Крім того, він розповів, що Львівська міська рада також фінансуватиме будівництво комплексу. Із бюджету розвитку на це має бути виділено мінімум 100 млн грн.

Нагадаємо, в кінці липня Львівська міськрада підписала з ЄБРР угоду на €30 млн, з яких грантових €10 млн були для рекультивації, а €20 млн – кредит під мінімальні відсотки для побудови заводу.

У червні виконком міськради надав ЛКП «Львівтеплоенерго» функції замовника та проектанта об’єкта «Будівництво сміттєпереробного комплексу на території ТЕЦ-2».

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин