Журналісти можуть поскаржитися на «гарячу лінію» щодо порушень виборчого процесу

17:32 26 Березня 2019

Журналісти можуть поскаржитися на «гарячу лінію» щодо порушень виборчого процесу

Фото: pogliad.ua

Національна спілка журналістів України відкриває «гарячу лінію» та надає юридичні консультації для журналістів під час передвиборної кампанії та виборів.

Про це повідомляє прес-служба спілки.

«Якщо вам перешкоджають, ви стали жертвами нападів, блокування приміщення видання, перешкоджання професійній діяльності тощо – звертайтеся до НСЖУ! Телефон гарячої лінії: приймальня НСЖУ: (044) 234-52-09 (з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00)», – йдеться в повідомленні.

Крім того, журналісти можуть написати оперативне повідомлення через Facebook: медіа-юрист, адвокат, секретар НСЖУ Валерій Макеєв, голова НСЖУ Сергій Томіленко, перший секретар НСЖУ Ліна Кущ, прес-секретар НСЖУ Світлана Лазоренко: (096) 281 35 73. Також можна отримати консультацію й допомогу в медіаюристів з Платформи прав людини та Інституту розвитку регіональної преси.

Водночас Національна спілка журналістів України засудила надання стороннім особам посвідчень журналістів та закликала і політичні штаби, і редакції медіа не зловживати правом перебування журналістів на виборчих дільницях.

«Справжніх журналістів закликаємо в день виборів фотографувати на дільницях журнали реєстрації працівників ЗМІ та оприлюднювати у соціальних мережах, передавати до НСЖУ факти присутності псевдокореспондентів. Відповідно, НСЖУ оприлюднюватиме для громадського осуду перелік тих ЗМІ, що вдаються до зловживань правами працівників преси», – йдеться в повідомленні.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин