Злочинці разом із БПП та Опоблоком зруйнували українську судову систему – Березюк

13:33 4 Жовтня 2017

Злочинці разом із БПП та Опоблоком зруйнували українську судову систему – Березюк

«Об’єднання «Самопоміч» наполягає на тому, що вчора, ухваливши зміни до процесуальних кодексів, парламент зруйнував усі інструменти українців для захисту себе у суді і слідстві.

Народні депутати вимагають від голови ВРУ виправити цю помилку, а від Президента — у жодному разі не підписувати цей закон.

«Людина народжується з правом на свободу і справедливий суд. Людина довіряє державі тільки тоді, коли вона впевнена, що суддя справедливий, незалежний, а вона має інструменти для захисту себе в суді і слідстві. Вчора ви це все зруйнували.

Сьогодні українці безпомічні перед машиною тоталітаризму. Сьогодні не треба війни. Вона вже вчора сталася.

Вчора Верховна Рада, а точніше, ті злочинці, які руйнували українську державу протягом 15 років, разом із БПП та Опозиційним блоком зруйнували українську державу без ворога, зруйнували українську судову систему.

Депутати, зруйнувавши досудове слідство, виправдали без суду і слідства людей, які вбивали українських хлопців на фронті, на Майдані, відпустили і виправдали тих, за яких голосували тут, позбавляючи недоторканності.

Президент не має права підписати закон. Голова Верховної Ради не має права підписати закон, а має виправити цю помилку.

Якщо цього не станеться і в Україні не буде справедливого слідства, суду і інструменту захисту, тоді буде страшна річ, яка зруйнує інституційну державу — самосуд.

Війни не треба! Вона вчора закінчилася на користь ворога», – заявив голова фракції Олег Березюк.

Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин