Зоя Казанжи: Як так можна, щоб країна повелась на Зеленського?!

19:17 2 Лютого 2019

Зоя Казанжи: Як так можна, щоб країна повелась на Зеленського?!

Фото: antikor.com.ua

Українська журналістка, громадська діячка, письменниця та блогерка Зоя Казанжи прокоментувала високий рейтинг кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Подаємо її допис у Facebook повністю:

«Скажіть, як, ну як так можна, щоб країна повелась на Зеленського?! Притомні (на перший погляд) люди на повному серйозі говорять:

– Та нічого не зміниться, ну хоч насміємося!

Насміємось, блін. Веселуха країні потрібна, розумієте?

– От прийде Зеленський і буде порядок, – каже мені юристка за освітою, яка працює в державній структурі.

– Який порядок? – питаю. – Як в кіно, чи що?

– Ну, хоча б такий, як в кіно.

Інша знайома, доросла і серйозна, гаряче розповідає:

– Він інший – ти що, не розумієш?! Він бізнес з нуля створив. У нього все чесно зароблене. Він вміє. І в Україні зуміє!

– Що зуміє?

– Все! Він новий, не те, що оці всі. Тільки крадуть.

– Дивись, – намагаюсь спокійно розповісти, – новий, так. А от чи інший? Бізнес в Росії є? Є. Фірми зареєстровані в оффшорах, які дозволяють не платити податки в Україні, є? Є. Так в чому інший? В тому, що не був в політиці? Не був – і ти уяви не маєш, що може бути, правда ж?

Тільки не треба паралелей з Рейганом – погугліть біографію Рейгана, як мінімум.

І не треба про ісландського Йон Гнарра – це про місто і про країну з більш пристойною ситуацією, аніж у нас. І про систему стримань і противаг.

Коломойський, звісно, геніальний тролль. Не дотягує до рівня Березовського, але дуже старається. І якщо ми не вмикнемо мозок, то у нього все може вийти цього разу.

Тому ті, хто повторює мантру про «нового Зелінського» – повідомляйте про себе активніше. Це ускладнює, звісно, процес лікування. Зате спрощує процес постановки діагнозу.

І спробуйте пошукати відповіді на прості питання: а що пропонує кандидат Зеленський? От що конкретно? В якій країні ми прокинемося? Куди рухатимемося далі? Хто буде міністром оборони? А міністром закордонних справ? А Генеральним прокурором? А Головою Служби безпеки України? Саме на ці посади, за згодою з ВР, Президент подає і призначає службовців.

І не забувайте: якщо в телевізорі щодня показувати дресированого собаку, то через три місяці ми всі оберемо його куди завгодно і ким завгодно».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин