Зробимо Львів кращим | блог Любомира Босаневича

11:26 21 Листопада 2016

Зробимо Львів кращим | блог Любомира Босаневича

Фото: senfil.net

Як всім відомо, 15 листопада завершилося голосування за ідеї львів’ян, викладені у рамках конкурсу «Громадські проекти міста Львова», який мешканці міста назвали «Громадським бюджетом». З результатами можна ознайомитись тут.

Я ще раз звертаюсь до депутатів Львівської міської ради та виконавчої влади міста із вимогою, щоб максимум ідей, що не перемогли у проекті, були реалізовані за рахунок Бюджету розвитку міста Львова на 2017 рік. Проявіть розуміння та свою адекватну та чітку позицію. Цього разу львів’яни самі нам подали «на блюдечку» свої бажання та ідеї, нам же залишається лише натиснути кнопки у приміщенні ЛМР.

Мешканці Львова краще знають, чого потребує мікрорайон чи вулиця, на якій вони живуть. Задекларована ідея конкурсу повинна бути максимально реалізована. Я уже заявляв про це на сесії Львівської міської ради і наголошую на тому, що бачення львів’янами громадського простору має бути основою для планування міських робіт у прийдешньому році. Можете вважати це ще одним офіційним публічним зверненням та вимогою фракції і до депутатів, і до виконавчої влади Львова.

Віднесіться відповідально до своїх посад і давайте разом зробимо Львів кращим та зручнішим для його жителів.

Останні новини