Зураб Аласанія: Проблеми львівської філії НСТУ є результатом некомпетентного менеджменту

20:41 7 Серпня 2017

Зураб Аласанія: Проблеми львівської філії НСТУ є результатом некомпетентного менеджменту

Голова Національної суспільної телекомпанії України (НСТУ) Зураб Аласанія заявив, що економічні проблеми львівської філії є результатом некомпетентного менеджменту генерального директора Михайла Хвойницького і його заступника Ігоря Гулика.

Про це він сказав у коментарі Zaxid.net у відповідь на звернення трудового колективу філії ПАТ НСТУ «Львівська регіональна дирекція».

«Їх зарплатня йде напряму з казначейства. Центральна дирекція НСТУ не має жодного відношення до цього. Так само з преміями – це є спецфонд, який в них ніхто не забирає. Це їх керівництво так робить. У них на рахунках є 2,8 млн грн і я не знаю, чому вони не виплачують ці гроші працівникам. Централізація, на яку вони скаржаться, є наслідком дуже поганого менеджменту філії, який буде замінено. Ми вже у вересні оголосимо конкурс на заміщення посад, які займають Михайло Хвойницький та Ігор Гулик. Однак ми будемо змінювати керівництво не лише у львівській, а й у багатьох інших філіях», – сказав Зураб Аласанія.

За його словами Зураба Аласанії, перед кадровими ротаціями НСТУ проведе детальний фінансовий аудит діяльності ТРК «Львів».

Як відомо, Михайло Хвойницький очолив обласне державне телебачення ТРК «Львів» у липні 2015 року. У 2004-2011 роках теперішній директор ТРК «Львів» очолював обласну комунальну телекомпанію «Львів-ТБ», що підпорядковується Львівській облраді.

Leopolis.news

Реклама

Останні новини