Звільнений працівник «Fujikura» спробує поновитися через суд

15:32 13 Вересня 2016

Звільнений працівник «Fujikura» спробує поновитися через суд

У середу, 14 вересня, у Сихівському районному суді міста Львова (вул. Чоловського, 2) звільнений голова профспілки ТОВ «Фуджікура аутомотів Україна Львів» Євген Олійник буде відстоювати своє право на працю.

Як повідомляє ГО «Соціальний рух», справжньою причиною звільнення Є. Олійника за ініціативою адміністрації стала організація ним профспілки.

«Тому питання поновлення Євгена на роботі — це питання права робітників на об’єднання у профспілку, на самоорганізацію для захисту своїх інтересів. Без організованої боротьби робітничого класу ніякі хвилювання у політичній надбудові не зроблять трударя вільною людиною. Є. Олійник — один з небагатьох наших співвітчизників, хто власними руками взявся за таку справу. В суді на стороні керівництва заводу — великі гроші, за які найнятий іменитий адвокат, адміністративний ресурс, що дає фіктивні документи, та підтримка держави, котра хизується дешевизною робочої сили у країні. Сила Євгена — у нашій солідарності», – кажуть в організації.

Суд розпочнеться о 14:30.

Про ситуацію на заводі дивіться відео

Нагадаємо, у квітні в селі Підрясне, що неподалік Львова, за участю Президента України Петра Порошенка офіційно відкрили японський завод електрообладнання і автозапчастин Fujikura.

Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин