За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру державній виконавиці одного із відділів державної виконавчої служби у місті Львові за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).
Як інформує відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури, посадовиця державного органу вимагала та одержала від боржника неправомірну вигоду за сприяння в незаконному знятті арешту з майна. Постановою державного виконавця рахунки чоловіка були заблоковані за несплату аліментів.
Однак, за 1 300 доларів США підозрювана обіцяла «вирішити це питання» та зняти з них арешт.
Правоохоронці затримали фігурантку в порядку ст. 208 КПК України, після одержання неправомірної вигоди.
Слідчі дії тривають, вирішується питання про відсторонення від займаної посади.



Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news