З 6 до 9 жовтня у Львові триватиме Всеукраїнський Форум ОСББ — головна подія року у сфері житлово-комунального господарства України. Цього року він відбуватиметься онлайн.
Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.
Вже водинадцяте на форумі обговорюватимуть актуальні питання, а також проблеми у сфері житлово-комунального господарства в Україні.
«Понад 30 запрошених спікерів і доповідачів, аналіз законодавства та панельні дискусії за участі керівників новостворених та вже успішних ОСББ й Асоціацій ОСББ зі всіх областей України, представників влади Львова, очільників відділів та управлінь житлового господарства обласних центрів, представників Міністерства розвитку громад та територій України, міжнародних організацій та громадського сектору, а також дискусії з питань енергоефективності та ефективної співпраці з бізнесом — це те, що чекає на Вас протягом чотирьох днів форуму», — зазначають організатори заходу.
Реєстрація на форум триватиме до 21 вересня включно.
Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/ju4P9QTgkK3YD9ef6
Leopolis.news