logo
ОСТАННІ НОВИНИ
01/06
Інформаційний партнер

Leopolis.news – незалежний медійний Інтернет-ресурс, що оперативно та неупереджено інформує про всі найважливіші суспільно-політичні, економічні та культурно-мистецькі події Львова та Львівської області, розповідає про діяльність львів’ян в Україні та світі, подає всі головні новини нашої країни.

У висвітленні життя західної столиці України для нас немає заборонених чи незручних тем. Ми пишемо про людей та для людей, не нав’язуючи їм власної думки. Ми інформуємо й аналізуємо – читач робить висновки та самостійно вирішує.

Наша аудиторія – це підприємці, управлінці, дипломати, службовці, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування, політики та депутати всіх рівнів. Тобто нашими читачами є люди, які вміють аналізувати та приймати рішення, є самодостатніми та впливовими особистостями, що постійно дбають про рівень життя своїх родин та власний розвиток.

Журналісти Leopolis.news переконані, що без вільних, правдивих, неупереджених ЗМІ Україна не стане правовою та демократичною державою. Тому ми творимо медіа у якому розміщувана інформація відповідає істині, а факти повідомляються у належному контексті сумлінно і без спотворень.

У реаліях, коли більшість ЗМІ у нашій країні перебувають під впливом партійно-олігархічних груп, незалежним медіа досить важко здійснювати свою професійну діяльність без належної фінансової підтримки.

Тому закликаємо усіх, хто розуміє значення і роль вільних засобів масової інформації, підтримувати Leopolis.news своїми добровільними пожертвами, які підуть на оплату домену, хостингу і стабільне функціонування сайту в мережі інтернет. У боротьбі за вільну і демократичну Україну кожна гривня для чесних журналістів, це як додатковий патрон проти ворога на жорстокому інформаційному фронті.

Залишилися питання? Задай їх журналістам через форму нижче!

Ми не передаємо Ваші дані стороннім ресурсам!

Підтримай журналістів інтернет-видання Leopolis.news