logo
ОСТАННІ НОВИНИ
25/01
uaVoice.com

Leopolis.news – медійний Інтернет-ресурс, що оперативно та неупереджено інформує про всі найважливіші суспільно-політичні, економічні та культурно-мистецькі події Львова та Львівської області, розповідає про діяльність львів’ян в Україні та світі, подає всі головні новини нашої країни.

У висвітленні життя західної столиці України для нас немає заборонених чи незручних тем. Ми пишемо про людей та для людей, не нав’язуючи їм власної думки. Ми інформуємо й аналізуємо – читач робить висновки та самостійно вирішує.

Наша аудиторія – це підприємці, управлінці, службовці, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування, політики та депутати всіх рівнів. Тобто нашими читачами є люди, які вміють аналізувати та приймати рішення, є самодостатніми та впливовими особистостями, що постійно дбають про рівень життя своїх родин та власний розвиток.

Саме ці категорії читачів Leopolis.news є потенційними споживачами реклами, яку в різноманітних формах можна розмістити на нашому ресурсі.

Щодня Leopolis.news відвідує понад 15 тисяч читачів. Сайт увійшов до Топ-100 рейтингу Бігміру в категорії «ЗМІ та періодика»

Підтримай журналістів інтернет-видання Leopolis.news