Подібні виступи — це не лише музика. Це момент перепочинку, нагадування бійцям про рідний дім, про мир, заради якого вони щодня борються. Про це повідомили у 2 Галицькій бригаді.
«Такі моменти дуже важливі для нас. Це не просто концерт — це можливість емоційно відпочити, згадати про мирне життя й відчути підтримку. Саме заради таких речей ми тримаємо стрій і йдемо до перемоги», — поділився військовослужбовець тернопільського підрозділу 2 Галицької бригади Євген.
Після виступу нацгвардійці подякували артистам за тепло, підтримку й ту енергію, яку вони принесли з собою.






Leopolis.news