08.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Академічний ансамбль Нацгвардії подарував гвардійцям Тернополя музику, яка лікує душу

    У Тернополі з концертом для військовослужбовців виступив академічний ансамбль Національної гвардії України. Артисти виконали як нові, так і добре знані пісні. Глядачі співали разом з виконавцями, а атмосфера єднання стала справжнім ковтком емоційної підтримки для всіх присутніх.

    Подібні виступи — це не лише музика. Це момент перепочинку, нагадування бійцям про рідний дім, про мир, заради якого вони щодня борються. Про це повідомили у 2 Галицькій бригаді.

    «Такі моменти дуже важливі для нас. Це не просто концерт — це можливість емоційно відпочити, згадати про мирне життя й відчути підтримку. Саме заради таких речей ми тримаємо стрій і йдемо до перемоги», — поділився військовослужбовець тернопільського підрозділу 2 Галицької бригади Євген.

    Після виступу нацгвардійці подякували артистам за тепло, підтримку й ту енергію, яку вони принесли з собою.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      ЗСУ атакували склади та пороховий завод у рф – Генштаб
      Наступна публікація
      росія – головний порушник прав людини в Україні: у Львові презентували щорічну доповідь Омбудсмена