14.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Авто влетіло у бетонний відбійник на Дрогобиччині: травми отримали дві жінки (ФОТО)

    Джерело: Поліція Львівської області

    Дорожньо-транспортна пригода сталась 26 червня близько 20.00 у селі Рихтичі Дрогобицького району.

    Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

    Як попередньо встановили правоохоронці, 36-річна місцева мешканка не впоралась з керуванням автомобілем «ВАЗ» транспортний засіб виїхав на узбіччя та зіткнувся з бетонним відбійником. Внаслідок ДТП водійка автомобіля та її 52-річна пасажирка, також місцева жителька, отримали тілесні ушкодження та були доставлені у лікарню.

    За фактом слідчі Дрогобицького районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

    Поліцейські встановлюють обставини події.

    Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      $1 300 за зняття арешту з майна: у Львові затримали держвиконавицю (ФОТО)
      Наступна публікація
      У Рудківській громаді відзначили 230-річчя народження відомого польського письменника Фредра