18.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    «Азовсталь» продовжує боротися: при розмінуванні території підірвалися ще двоє саперів-окупантів

    Джерело: Телеграм Петра Андрющенка

     При розмінуванні території заводу «Азовсталь» у Маріуполі підірвалися ще два ворожих сапери. 

    Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

    «Маріуполь. Відплата. Ще двоє саперів уже з так званої ДНР учора вибухнули в Азовсталі. Обидва важкі та наші з лікарні кажуть, без варіантів. Хороша новина. Азовсталь продовжує боротися навіть зараз. Маріуполь. Незламний та нескорений», – йдеться у повідомленні. 

    Як повідомлялося, раніше під час розмінування меткомбінату «Азовсталь» підірвались чотири російські сапери. Один у важкому стані, двоє – середнього ступеня й один отримав легкі поранення.

    Як відомо, Маріуполь був оточений російськими військами 1 березня. З кінця квітня захисники Маріуполя були заблоковані на заводі «Азовсталь». Серед них – представники полку Нацгвардії «Азов», морські піхотинці, прикордонники, поліцейські. 

    Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      140 підприємств Львівщини подали документи для компенсації працевлаштованим переселенцям
      Наступна публікація
      На Львівщині відновлюють міст, який ще 13 років тому зруйнувала повінь