КНП «Рудківська лікарня» Рудківської ОТГ Самбірського району від закарпатської благодійної організації «Едванс» отримала апарат штучної вентиляції легень Siriusmed R30 вартістю 1 млн 700 тис. гривень.
Дуже доречний подарунок охоронцям здоров’я у час коронавірусної інфекції став можливим завдяки сприяння консульства Угорщини у Львові. Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.
Таким чином лікарня м. Рудки, яка повністю стала як ковідна, у своєму розпорядженні має п’ять апаратів ШВЛ. Це, сказали охоронці здоров’я, дозволяє своєчасно і в повному обсязі надавати кисневу підтримку тим хворим, що її потребують.
У свою чергу медики Рудок розраховують на подальшу співпрацю із закарпатськими благодійниками.
Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news