14.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    ДБР затримало експосадовця ЗСУ, який незаконно збагатився на 58 млн грн (ВІДЕО)

    Працівники ДБР у співпраці з Офісом Генерального прокурора викрили на незаконному збагаченні колишнього начальника Центрального управління продовольчого забезпечення Командування Сил логістики Збройних Сил України.

    Про це повідомляє ДБР.

    Встановлено, що чиновник у 2022-2023 роках набув необґрунтованих активів на суму майже 58 млн грн. Зокрема йдеться про автомобіль, квартиру в Києві, 53 земельні ділянки на території України та інше майно.

    Крім того, підконтрольні посадовцю підприємства придбали склад площею 2000 м2 та єдиний майновий комплекс експериментального протезно-ортопедичного підприємства.

    Підозрюваний у незаконному збагачені (ст. 368-5 КК України)  затриманий, вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

    Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років.

    Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

    За інформацією «Української правди», мова йде про Олександра Козловського.

    Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Сьогодні – Міжнародний день лялькаря
      Наступна публікація
      СБУ викрила зрадницю, яка коригувала російські ракетні удари по Запоріжжю