18.06.2026

Не пропустіть важливе!

Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

    Десантники уразили на території Курщини «Гвоздику», з якої ворог бив по Сумщині

    Ворожа самохідна артилерійська установка була розміщена в районі населеного пункту Кульбаки Курської області, що за 7 км від кордону з Україною.

    Відео знищення САУ розмістили в телеграм-каналі Десантно-штурмових військ ЗСУ.

    Росіяни використовували цю самохідну артилерійську установку для завдання артилерійських ударів по території Сумської області. Десантники 78-ї ОДШБр виявили артсистему завдяки засобам повітряної розвідки. Після підтвердження цілі воїни завдали точного ураження по «Гвоздиці», внаслідок чого САУ було виведено зі ладу.

    Як додали в ДШВ, на Північно-Слобожанському напрямку українські воїни систематично позбавляють ворога техніки, живої сили та можливостей для ведення бойових дій. І поділилися результатами роботи за листопад підрозділів безпілотних систем 78-ї ОДШБр:

    • знищили ворожих військовослужбовців – 50
    • поранили ворожих військовослужбовців – 73
    • укриття противника – 195 уражено, з них 40 знищено
    • укриття пілотів БПЛА – 2 знищено
    • БПЛА противника – 10
    • легка автомобільна техніка – 3
    • мотоцикли – 5
    • позиції АГС / кулеметів – 3
    • гармати – 4
    • міномети – 1
    • антени зв’язку – 30
    • Усього уражено – 416 цілей.

    Leopolis.news

    Читайте нас на Телеграм каналі https://t.me/leopolisnews

    Популярні новини

    Прочитати більше

    Не пропустіть важливе!

    Отримуйте ексклюзивні новини та аналітику на email.

      Слідкуй за нами:

      Попередня публікація
      Ексначальник УСБУ Харківщини, який мав вийти з-під варти під заставу, отримав нову підозру
      Наступна публікація
      На Львівщині судитимуть чоловіка, який побив власну матір та тещу